Η ΕΚΠΟΜΠΗ "ABOLA ΜΕ ΜΠΑΛΑ" ΜΕΤΑΔΙΔΕΤΑΙ ΖΩΝΤΑΝΑ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ 7-8 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 02:30, ΚΑΘΕ ΤΡΙΤΗ ΣΤΙΣ 01:30 ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΙΣ 06:30.

Οι διαιτητές στην πρεμιέρα σε όλους τους ομίλους της Γ' Εθνικής

Πέμπτη, 28 Σεπτεμβρίου 2017 15:03

Τα ματς της πρεμιέρας στην Γ' Εθνική, θα τα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

Κυριακή 1/10 – Γ’ Εθνική

1η αγωνιστική – 16:00

 

1ος όμιλος

ΑΕ Διδυμότειχου-Νέστος Χρυσούπολης

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης), βοηθοί: Κούλα, Εμπλιούκ (Ξάνθης)

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Απόλλων Παραλιμνίου

Διαιτητής: Σιμίδης (Έβρου), βοηθοί: Τερζόπουλος, Κίτσος (Έβρου)

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Αετός Ορφανού

Διαιτητής: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), βοηθοί: Κουβαλάκης, Παστιάδης (Δράμας)

Καβάλα-Άρης Αβάτου

Διαιτητής: Δρακίδης (Θράκης), βοηθοί: Δανδανίδης, Καραγιάννης (Θράκης)

Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Προσκυνητών

Διαιτητής: Ψωμόπουλος (Καβάλας), βοηθοί: Βερνέζης, Μανάλης (Καβάλας)

Ελπίδα Σκουτάρεως-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Διαιτητής: Παλιούρας (Μακεδονίας), βοηθοί: Παπαδόπουλος, Μιχταζίδης (Μακεδονίας)

 

2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου-Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Διαιτητής: Τρακαλιάνης (Σερρών), βοηθοί: Κρυωνάς, Αναστασιάδης (Σερρών)

Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός

Διαιτητής: Δημητριάδης (Χαλκιδικής), βοηθοί: Χρυσαϊδης, Πασαλής (Χαλκιδικής)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Νάουσα

Διαιτητής: Χανίδης (Μακεδονίας), βοηθοί: Μποζατζίδης, Κουφός (Μακεδονίας)

Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας), βοηθοί: Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Εδεσσάικος-ΑΠΕ Λαγκαδά

Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας), βοηθοί: Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

ΑΟ Καρδίας-Πιερικός

Διαιτητής: Τσαλουχίδης (Κιλκίς), βοηθοί: Γούτας, Χριστακόγλου (Χαλκιδικής)

ΑΕ Καρίτσας-Ηρακλής

Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Πέλλας), βοηθοί: Δεμερτζής, Δέλλιος (Πέλλας)

Ρεπό: Κιλκισιακός

 

3ος όμιλος

ΑΕ Ποντίων Καραγιαννίων-Αστέρας Παραποτάμου

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων), βοηθοί: Μπάλας, Σταφυλάς (Τρικάλων)

Δόξα Κρανούλας-Τηλυκράτης Λευκάδας

Διαιτητής: Τσετσίλας (Γρεβενών), βοηθοί: Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

ΑΕ Λευκίμμης-Θεσπρωτός

Διαιτητής: Μπαϊλης (Πρέβεζας), βοηθοί: Φραγκούλης, Τσόγκας (Πρέβεζας)

Μακεδονικός Φούφα-Νέος Αμφίλοχος

Διαιτητής: Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), βοηθοί: Δημόπουλος, Δράγος (Φλώρινας)

Πανλευκάδιος-Σκουφάς Κομποτίου

Διαιτητής: Πάνος (Ηπείρου), βοηθοί: Καραλής, Αντωνίου (Ηπείρου)

Καστοριά-Ερμής Αμυνταίου

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), βοηθοί: Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Ρεπό: Καστοριά

 

4ος όμιλος

Οπούντιος Μαρτίνου-Αχιλλέας Φαρσάλων

Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας), βοηθοί: Φίλος, Παγουρας (Βοιωτίας)

Θήβα-ΑΟ Σελλανών

Διαιτητής: Πόγκας (Εύβοιας), βοηθοί: Πριόνας, Δελχάς (Εύβοιας)

ΑΠΟΚ Βελούχι-Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας), βοηθοί: Καραγιάννης, Λιτοσελίδης (Φθιώτιδας)

Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας), βοηθοί: Καραγιαννης (Λάρισας), Αναστασίου (Θεσσαλίας)

ΝΠΣ Βόλος-Αστέρας Ιτέας (Σάββατο 30/9-16:00)

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας), βοηθοί: Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)

Διγενής Νεοχωρίου-Αμβρυσσέας Δίστομου

Διαιτητής: Τσιτσανούδς (Λάρισας), βοηθοί: Τσαπράζης, Νάκας (Λάρισας)

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

 

 

 

 

 

5ος όμιλος

Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Βάρδας

Διαιτητής: Κόλλιας (Αργολίδας), βοηθοί: Λυκομήτρος, Λέκκας (Αργολίδας)

Λεωνίδιου-Ζάκυνθος (14:00)

Διαιτητής: Τουρλομούσης (Μεσσηνίας), βοηθοί: Αθανασοπούλου, Γκούμας (Μεσσηνίας)

Καλαμάτα-Αχαϊκή

Διαιτητής: Καλογεράκος (Ζακύνθου), βοηθοί: Ψαρρής (Ζακύνθου), Σταματάκος (Λακωνίας)

Διαγόρας Βραχνέικων-Παναρκαδικός

Διαιτητής: Σταυρόπουλος (Ηλείας), βοηθοί: Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)

Αστέρας Βλαχιώτη-Πανηλειακός

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας), βοηθοί: Τριανταφύλλου, Καματάκης (Αρκαδίας)

Αστέρας Αμαλιάδας-Παλληξουριακός

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαϊας), βοηθοί: Ζούλης, Γεωργακόπουλος (Αχαϊας)

 

6ος όμιλος

Προοδευτική-Ιωνικός

Διαιτητής: Αντιπαριώτης (Ανατ. Αττικής), βοηθοί: Μητάρης, Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής)

Ασπρόπυργος-Ρόδος (15:00)

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας), βοηθοί: Παπανικολάου (Κορινθίας), Γιαννίκος (Πειραιά)

Κερατσίνι-Ιάλυσος (Σάββατο 30/9-16:00)

Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών), βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Κορτέσης (Αθηνών)

Πέλοπας Κιάτου-Λουτράκι

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας), βοηθοί: Κουτρομάνος, Βαλλιάνος (Αιτ/νίας)

Εθνικός-ΑΟ Ζευγολατιού

Διαιτητής: Ωραιόπουλος (Δωδ/νήσου), βοηθοί: Βιντσεντζάτος, Γκόντα (Ανατ. Αττικής)

Ρεπό: Διαγόρας

 

7ος όμιλος

Αήττητος Σπάτων-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής (14:00)

Διαιτητής: Σφέτσιας (Σάμου), βοηθοί: Ντζουροπάνος, Βαλκάνος (Δυτ. Αττικής)

Πανθηραϊκός-Ερμής Κιβερίου (12:00)

Διαιτητής: Μπαλαχούτης (Πειραιά), βοηθοί: Κεφαλιάκος, Σγουράκης (Πειραιά)

Παναργειακός-Χαλκίδα

Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών), βοηθοί: Δέτση, Αραβίδης (Αθηνών)

Αιολικός-Ένωση Ερμιονίδας

Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου), βοηθοί: Πετρίδης (Χίου), Τσολακίδης (Αθηνών)

Ταμυναϊκός-Τριγλία Ραφήνας

Διαιτητής: Νταουλάς (Δυτ. Αττικής), βοηθοί: Νικολάου, Σταυρόγλου (Αθηνών)

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

8ος όμιλος

Ηρόδοτος-ΟΦ Ιεράπετρας

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), βοηθοί: Κοκμότος, Λιοδάκης (Ρεθύμνου)

Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μυλοπόταμου

Διαιτητής: Ρούσσος (Κορινθίας), βοηθοί: Τριαντάφυλλος, Σάνος (Κορινθίας)

Ερμής Ζωνιανών-Ατσαλένιος

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Χανίων), βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Κομισόπουλος (Χανίων)

ΑΟ Παλαιόχωρας-Κηφισιά

Διαιτητής: Κραγασάκης (Ηρακλείου), βοηθοί: Γαρεφαλάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Αιγάλεω-Φωστήρας

Διαιτητής: Μανιώτης (Ανατ. Αττικής), βοηθοί: Γουρνιάς, Κυριακόπουλος (Ανατ. Αττικής)

Ρεπό: Ηλυσιακός

Φώτης Κατσούφης

Στείλτε μας το ρεπορτάζ της ομάδας σας, στα e-mail:

info.abolagr@gmail.com

info@abola.gr

palai1974@gmail.com  |  kafotis@yahoo.gr

Περισσότερες δηλώσεις παικτών - προπονητών - προέδρων - παραγόντων αλλά και φάσεις - γκολ των αγώνων, μέσα από την κάμερα του Abola.gr, θα βρείτε στο κανάλι μας "Abola Sport" στο Youtube.

Γίνετε και εσείς συνδρομητές μας (εγγραφή - subscribe), για να μη χάνετε καμία ανάρτηση από την αγαπημένη σας ομάδα και όχι μόνο!

 

Άμεση επικοινωνία, για να βιντεοσκοπήσουμε και τη δική σας ομάδα:

⚽ 6976 697 103 - Ρένος Γιαμπουράς 

  1. Ροή
  2. Δημοφιλή
  3. Τάσεις

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

« Ιανουάριος 2018 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

YOUTUBE CHANNEL ABOLA

FACEBOOK PAGE ABOLA