Ημερομηνίες και ώρες διεξαγωγής των αγώνων στην Γ' Εθνική-Οι ομάδες που υποβιβάζονται από κάθε όμιλο

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017 19:44

Δείτε τις ημερομηνίες και τις ώρες που θα διεξάγονται όλες οι αγωνιστικές σε όλους τους ομίλους της Γ' Εθνικής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12

1/10/2017, 16:00 – 14/1/2018, 15:00

Διδυμότειχο-Νέστος Χρυσούπολης

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Απόλλων Παραλιμνίου

Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Αετός Ορφανού

Καβάλα-Άρης Αβάτου

Ορφέας Puma Ξάνθης-Δόξα Προσκυνητών

Ελπίς Σκουτάρεως-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13

8/10/2017, 16:00 – 21/1/2018, 15:00

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Διδυμότειχο

Νέστος Χρυσούπολης-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής

Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα

Αετός Ορφανού-Ορφέας Puma Ξάνθης

Άρης Αβάτου-Ελπίς Σκουτάρεως

Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Προσκυνητών

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14

15/10/2017, 16:00 – 4/2/2018, 15:00

Διδυμότειχο-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής

Καβάλα-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Ορφέας Puma Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης

Ελπίς Σκουτάρεως-Απόλλων Παραλιμνίου

Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Αετός Ορφανού

Δόξα Προσκυνητών-Άρης Αβάτου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15

22/10/2017, 16:00 – 11/2/2018, 15:00

Καβάλα-Διδυμότειχο

Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Ορφέας Puma Ξάνθης

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως

Νέστος Χρυσούπολης-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών

Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16

5/11/2017, 15:00 – 17/2/2018, 15:00

Διδυμότειχο-Ορφέας Puma Ξάνθης

Ελπίς Σκουτάρεως-Καβάλα

Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής

Δόξα Προσκυνητών-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης

Αετός Ορφανού-Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17

12/11/2017, 15:00 – 25/2/2018, 15;00

Ελπίς Σκουτάρεως-Διδυμότειχο

Ορφέας Puma Ξάνθης-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών

Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Άρης Αβάτου

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18

19/11/2017, 15:00 – 4/3/2018, 15:00

Διδυμότειχο-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Δόξα Προσκυνητών-Ελπίς Σκουτάρεως

Άρης Αβάτου-Ορφέας Puma Ξάνθης

Αετός Ορφανού-Καβάλα

Απόλλων Παραλιμνίου-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής

Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19

3/12/2017, 15:00 – 11/3/2018, 15:00

Δόξα Προσκυνητών-Διδυμότειχο

Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Άρης Αβάτου

Ελπίς Σκουτάρεως-Αετός Ορφανού

Ορφέας Puma Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου

Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης

Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20

10/12/2017, 15:00 – 18/3/2018, 15:00

Διδυμότειχο-Άρης Αβάτου

Αετός Ορφανού-Δόξα Προσκυνητών

Απόλλων Παραλιμνίου-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Νέστος Χρυσούπολης-Ελπίς Σκουτάρεως

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Puma Ξάνθης

Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Καβάλα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21

17/12/2017, 15:00 – 24/3/2018, 15:00

Αετός Ορφανού-Διδυμότειχο

Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου

Δόξα Προσκυνητών-Νέστος Χρυσούπολης

Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Ελπίς Σκουτάρεως-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής

Ορφέας Puma Ξάνθης-Καβάλα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22

7/1/2018, 15:00 – 1/4/2018, 16:00

Απόλλων Παραλιμνίου-Διδυμότειχο

Νέστος Χρυσούπολης-Αετός Ορφανού

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Άρης Αβάτου

Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Δόξα Προσκυνητών

Καβάλα-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Ορφέας Puma Ξάνθης-Ελπίς Σκουτάρεως

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-16

1/10/2017, 16:00 – 17/12/2017, 15:00

Άρης Παλαιοχωρίου-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Εδεσσαϊκός-λαγκαδάς

ΑΟ Καρδίας-Πιερικός

ΑΕ Καρίτσας-ΑΕΠ Ηρακλής

Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας

Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Νάουσα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-17

8/10/2017, 16:00 – 7/1/2018, 15:00

Κιλκισιακός-Άρης Παλαιοχωρίου

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Εδεσσαϊκός

λαγκαδάς-ΑΕ Καρίτσας

Πιερικός-Μακεδονικός

ΑΕΠ Ηρακλής-Αγροτικός Αστέρας

Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα

Καμπανιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-18

15/10/2017, 16:00 – 14/1/2018, 15:00

Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός

ΑΟ Καρδίας-Κιλκισιακός

ΑΕ Καρίτσας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας-λαγκαδάς

Νάουσα-Πιερικός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕΠ Ηρακλής

Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-19

18/10/2017, 16:00 – 17/1/2018, 15:00

ΑΟ Καρδίας-Άρης Παλαιοχωρίου

Εδεσσαϊκός-ΑΕ Καρίτσας

Κιλκισιακός-Μακεδονικός

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας

λαγκαδάς-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Πιερικός-Καμπανιακός

ΑΕΠ Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-20

22/10/2017, 16:00 – 21/1/2018, 15:00

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας

Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας

Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός

Νάουσα-Κιλκισιακός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Αλμωπός Αριδαίας-λαγκαδάς

Πιερικός-ΑΕΠ Ηρακλής

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-21

29/10/2017, 15:00 – 28/1/2018, 15:00

Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου

ΑΕ Καρίτσας-Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Καρδίας-Νάουσα

Εδεσσαϊκός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Κιλκισιακός-Καμπανιακός

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αλμωπός Αριδαίας

λαγκαδάς-Πιερικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-22

5/11/2017, 15:00 – 4/2/2018, 15:00

Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας

Νάουσα-Μακεδονικός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕ Καρίτσας

Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας

Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός

ΑΕΠ Ηρακλής-Κιλκισιακός

Πιερικός-Φιλιππος Αλεξάνδρειας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-23

8/11/2017, 15:00 – 11/2/2018, 15:00

Νάουσα-Άρης Παλαιοχωρίου

Αγροτικός Αστέρας-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Μακεδονικός-Καμπανιακός

ΑΕ Καρίτσας-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΟ Καρδίας-ΑΕΠ Ηρακλής

Εδεσσαϊκός-Πιερικός

Κιλκισιακός-λαγκαδάς

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-24

12/11/2017, 15:00 – 17/2/2018, 15:00

Άρης Παλαιοχωρίου-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Καμπανιακός-Νάουσα

Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας

ΑΕΠ Ηρακλής-Μακεδονικός

Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας

λαγκαδάς-ΑΟ Καρδίας

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-25

19/11/2017, 15:00 – 25/2/2018, 15:00

Καμπανιακός-Άρης Παλαιοχωρίου

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αλμωπός Αριδαίας

Νάουσα-ΑΕΠ Ηρακλής

Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός

Μακεδονικός-λαγκαδάς

ΑΟ Καρδίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Εδεσσαϊκός-Κιλκισιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-26

26/11/2017, 15:00 – 4/3/2018, 15:00

Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΠ Ηρακλής-Καμπανιακός

Πιερικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

λαγκαδάς-Νάουσα

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Μακεδονικός

Κιλκισιακός-ΑΕ Καρίτσας

Εδεσσαϊκός-ΑΟ Καρδίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 12-27

29/11/2017, 15:00 – 11/3/2018, 15:00

ΑΕΠ Ηρακλής-Άρης Παλαιοχωρίου

Αλμωπός Αριδαίας-Πιερικός

Καμπανιακός-λαγκαδάς

Νάουσα-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας-Κιλκισιακός

Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός

ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Καρδίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 13-28

3/12/2017, 15:00 – 18/3/2018, 15:00

Άρης Παλαιοχωρίου-Πιερικός

λαγκαδάς-ΑΕΠ Ηρακλής

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Καμπανιακός

Κιλκισιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Εδεσσαϊκός-Νάουσα

ΑΟ Καρδίας-Αγροτικός Αστέρας

ΑΕ Καρίτσας-Μακεδονικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 14-29

10/12/2017, 15:00 – 24/3/2018, 15:00

λαγκαδάς-Άρης Παλαιοχωρίου

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΕΠ Ηρακλής

Αλμωπός Αριδαίας-Κιλκισιακός

Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΟ Καρδίας

Νάουσα-ΑΕ Καρίτσας

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 15-30

13/12/2017, 15:00 – 1/4/2018, 16:00

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-λαγκαδάς

Κιλκισιακός-Πιερικός

Εδεσσαϊκός-ΑΕΠ Ηρακλής

ΑΟ Καρδίας-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕ Καρίτσας-Καμπανιακός

Μακεδονικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Αγροτικός Αστέρας-Νάουσα

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-14

1/10/2017, 16:00 – 7/1/2018, 15:00

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Αστέρας Παραποτάμου

Πανλευκάδιος-Σκουφάς Κομποτίου

Καστοριά-Ερμής Αμυνταίου

Μακεδονκός Φούφα-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός

Δόξα Κρανούλας-Τηλυκράτης

Λευκίμμη-Θεσπρωτός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-15

8/10/2017, 16:00 – 14/1/2018, 15:00

Εθνικός Φιλιππιάδας-ΑΕΠ Καραγιαννίων

Αστέρας Παραποτάμου-Πανλευκάδιος

Σκουφάς Κομποτίου-Μακεδονκός Φούφα

Ερμής Αμυνταίου-Δόξα Κρανούλας

Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός-Λευκίμμη

Τηλυκράτης-Θεσπρωτός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-16

15/10/2017, 16:00 – 21/1/2018, 15:00

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Πανλευκάδιος

Καστοριά-Εθνικός Φιλιππιάδας

Μακεδονκός Φούφα-Αστέρας Παραποτάμου

Λευκίμμη-Σκουφάς Κομποτίου

Θεσπρωτός-Ερμής Αμυνταίου

Τηλυκράτης-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-17

18/10/2017, 16:00 – 28/1/2018, 15:00

Καστοριά-ΑΕΠ Καραγιαννίων

Πανλευκάδιος-Μακεδονκός Φούφα

Εθνικός Φιλιππιάδας-Δόξα Κρανούλας

Αστέρας Παραποτάμου-Λευκίμμη

Σκουφάς Κομποτίου-Τηλυκράτης

Ερμής Αμυνταίου-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-18

22/10/2017, 16:00 – 4/2/2018, 15:00

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Μακεδονκός Φούφα

Δόξα Κρανούλας-Καστοριά

Λευκίμμη-Πανλευκάδιος

Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας

Τηλυκράτης-Αστέρας Παραποτάμου

Ερμής Αμυνταίου-Σκουφάς Κομποτίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-19

29/10/2017, 15:00 – 11/2/2018, 15:00

Δόξα Κρανούλας-ΑΕΠ Καραγιαννίων

Μακεδονκός Φούφα-Λευκίμμη

Καστοριά-Θεσπρωτός

Πανλευκάδιος-Τηλυκράτης

Εθνικός Φιλιππιάδας-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός

Αστέρας Παραποτάμου-Ερμής Αμυνταίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-20

5/11/2017, 15:00 – 17/2/2018, 15:00

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Λευκίμμη

Θεσπρωτός-Δόξα Κρανούλας

Τηλυκράτης-Μακεδονκός Φούφα

Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός-Καστοριά

Ερμής Αμυνταίου-Πανλευκάδιος

Σκουφάς Κομποτίου-Εθνικός Φιλιππιάδας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-21

12/11/2017, 15:00 – 25/2/2018, 15:00

Θεσπρωτός-ΑΕΠ Καραγιαννίων

Λευκίμμη-Τηλυκράτης

Δόξα Κρανούλας-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός

Μακεδονκός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου

Καστοριά-Σκουφάς Κομποτίου

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Παραποτάμου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-22

19/11/2017, 15;00 – 4/3/2018, 15:00

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Τηλυκράτης

Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός-Θεσπρωτός

Ερμής Αμυνταίου-Λευκίμμη

Σκουφάς Κομποτίου-Δόξα Κρανούλας

Αστέρας Παραποτάμου-Καστοριά

Πανλευκάδιος-Εθνικός Φιλιππιάδας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-23

26/11/2017, 15:00 – 11/3/2018, 15:00

Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός-ΑΕΠ Καραγιαννίων

Τηλυκράτης-Ερμής Αμυνταίου

Θεσπρωτός-Σκουφάς Κομποτίου

Δόξα Κρανούλας-Αστέρας Παραποτάμου

Μακεδονκός Φούφα-Εθνικός Φιλιππιάδας

Καστοριά-Πανλευκάδιος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-24

3/12/2017, 15:00 – 18/3/2018, 15:00

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Ερμής Αμυνταίου

Σκουφάς Κομποτίου-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός

Αστέρας Παραποτάμου-Θεσπρωτός

Εθνικός Φιλιππιάδας-Λευκίμμη

Πανλευκάδιος-Δόξα Κρανούλας

Μακεδονκός Φούφα-Καστοριά

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 12-25

10/12/2017, 15:00 – 24/3/2018, 15:00

Σκουφάς Κομποτίου-ΑΕΠ Καραγιαννίων

Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός-Αστέρας Παραποτάμου

Τηλυκράτης-Εθνικός Φιλιππιάδας

Θεσπρωτός-Πανλευκάδιος

Λευκίμμη-Καστοριά

Δόξα Κρανούλας-Μακεδονκός Φούφα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 13-26

17/12/2017, 15:00 – 1/4/2018, 16:00

Αστέρας Παραποτάμου-Σκουφάς Κομποτίου

Εθνικός Φιλιππιάδας-Ερμής Αμυνταίου

Πανλευκάδιος-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός

Καστοριά-Τηλυκράτης

Μακεδονκός Φούφα-Θεσπρωτός

Λευκίμμη-Δόξα Κρανούλας

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-14

1/10/2017, 16:00 – 7/1/2018, 15:00

Οπούντιος Μαρτίνου-Αχιλλέας Φαρσάλων

Θήβα-ΑΟ Σελλάνων

Βελούχι-Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος

Διγενής Νεοχωρίου-Αμβρυσσέας

Βόλος ΝΠΣ-Αστέρας Ιτέας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-15

8/10/2017, 16:00 – 14/1/2018, 15:00

Αλμυρός-Οπούντιος Μαρτίνου

Αχιλλέας Φαρσάλων-Θήβα

ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου-Διγενής Νεοχωρίου

Ρήγας Φεραίος-Βόλος ΝΠΣ

Αμβρυσσέας-Αστέρας Ιτέας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-16

15/10/2017, 16:00 – 21/1/2018, 15:00

Οπούντιος Μαρτίνου-Θήβα

Βελούχι-Αλμυρός

Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων

Βόλος ΝΠΣ-ΑΟ Σελλάνων

Αστέρας Ιτέας-Ολυμπιακός Βόλου

Αμβρυσσέας-Ρήγας Φεραίος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-17

18/10/2017, 16:00 – 28/1/2018, 15:00

Βελούχι-Οπούντιος Μαρτίνου

Θήβα-Νίκη Βόλου

Αλμυρός-Διγενής Νεοχωρίου

Αχιλλέας Φαρσάλων-Βόλος ΝΠΣ

ΑΟ Σελλάνων-Αμβρυσσέας

Ολυμπιακός Βόλου-Ρήγας Φεραίος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-18

22/10/2017, 16:00 – 4/2/2018, 15:00

Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου

Διγενής Νεοχωρίου-Βελούχι

Βόλος ΝΠΣ-Θήβα

Αστέρας Ιτέας-Αλμυρός

Αμβρυσσέας-Αχιλλέας Φαρσάλων

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλάνων

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-19

29/10/2017, 15:00 – 11/2/2018, 15:00

Διγενής Νεοχωρίου-Οπούντιος Μαρτίνου

Νίκη Βόλου-Βόλος ΝΠΣ

Βελούχι-Αστέρας Ιτέας

Θήβα-Αμβρυσσέας

Αλμυρός-Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων-Ολυμπιακός Βόλου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-20

5/11/2017, 15:00 – 17/2/2018, 15:00

Οπούντιος Μαρτίνου-Βόλος ΝΠΣ

Αστέρας Ιτέας-Διγενής Νεοχωρίου

Αμβρυσσέας-Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος-Βελούχι

Ολυμπιακός Βόλου-Θήβα

ΑΟ Σελλάνων-Αλμυρός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-21

12/11/2017, 15:00 – 25/2/2018, 15:00

Αστέρας Ιτέας-Οπούντιος Μαρτίνου

Βόλος ΝΠΣ-Αμβρυσσέας

Διγενής Νεοχωρίου-Ρήγας Φεραίος

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου

Βελούχι-ΑΟ Σελλάνων

Αλμυρός-Αχιλλέας Φαρσάλων

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-22

19/11/2017, 15;00 – 4/3/2018, 15:00

Οπούντιος Μαρτίνου-Αμβρυσσέας

Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Ιτέας

Ολυμπιακός Βόλου-Βόλος ΝΠΣ

ΑΟ Σελλάνων-Διγενής Νεοχωρίου

Αχιλλέας Φαρσάλων-Βελούχι

Θήβα-Αλμυρός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-23

26/11/2017, 15:00 – 11/3/2018, 15:00

Ρήγας Φεραίος-Οπούντιος Μαρτίνου

Αμβρυσσέας-Ολυμπιακός Βόλου

Αστέρας Ιτέας-ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου-Αχιλλέας Φαρσάλων

Νίκη Βόλου-Αλμυρός

Βελούχι-Θήβα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-24

3/12/2017, 15:00 – 18/3/2018, 15:00

Οπούντιος Μαρτίνου-Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Σελλάνων-Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων-Αστέρας Ιτέας

Αλμυρός-Βόλος ΝΠΣ

Θήβα-Διγενής Νεοχωρίου

Νίκη Βόλου-Βελούχι

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 12-25

10/12/2017, 15:00 – 24/3/2018, 15:00

ΑΟ Σελλάνων-Οπούντιος Μαρτίνου

Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Φαρσάλων

Αμβρυσσέας-Αλμυρός

Αστέρας Ιτέας-Θήβα

Βόλος ΝΠΣ-Βελούχι

Διγενής Νεοχωρίου-Νίκη Βόλου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 13-26

17/12/2017, 15:00 – 1/4/2018, 16:00

Αχιλλέας Φαρσάλων-ΑΟ Σελλάνων

Αλμυρός-Ολυμπιακός Βόλου

Θήβα-Ρήγας Φεραίος

Βελούχι-Αμβρυσσέας

Νίκη Βόλου-Αστέρας Ιτέας

Βόλος ΝΠΣ-Διγενής Νεοχωρίου

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12

1/10/2017, 16:00 – 14/1/2018, 15:00

Πύλος-ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων-Παναρκαδικός

Αστέρας Βλαχιώτη-Πανηλειακός Πύργου

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Παλληξουριακός

Καλαμάτα-Αχαϊκή

Λεωνίδιο-Ζακυνθαικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13

8/10/2017, 16:00 – 21/1/2018, 15:00

Διαγόρας Βραχνέικων-Πύλος

ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη

Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

Πανηλειακός Πύργου-Καλαμάτα

Παλληξουριακός-Λεωνίδιο

Ζακυνθαικός-Αχαϊκή

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14

15/10/2017, 16:00 – 4/2/2018, 15:00

Πύλος-Αστέρας Βλαχιώτη

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Διαγόρας Βραχνέικων

Καλαμάτα-ΠΑΟ Βάρδας

Λεωνίδιο-Παναρκαδικός

Ζακυνθαικός-Πανηλειακός Πύργου

Αχαϊκή-Παλληξουριακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15

22/10/2017, 16:00 – 11/2/2018, 15:00

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Πύλος

Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα

Διαγόρας Βραχνέικων-Λεωνίδιο

ΠΑΟ Βάρδας-Ζακυνθαικός

Παναρκαδικός-Αχαϊκή

Παλληξουριακός-Πανηλειακός Πύργου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16

5/11/2017, 15:00 – 17/2/2018, 15:00

Πύλος-Καλαμάτα

Λεωνίδιο-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

Ζακυνθαικός-Αστέρας Βλαχιώτη

Αχαϊκή-Διαγόρας Βραχνέικων

Παλληξουριακός-ΠΑΟ Βάρδας

Πανηλειακός Πύργου-Παναρκαδικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17

12/11/2017, 15:00 – 25/2/2018, 15;00

Λεωνίδιο-Πύλος

Καλαμάτα-Ζακυνθαικός

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Αχαϊκή

Αστέρας Βλαχιώτη-Παλληξουριακός

Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός Πύργου

ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18

19/11/2017, 15:00 – 4/3/2018, 15:00

Πύλος-Ζακυνθαικός

Αχαϊκή-Λεωνίδιο

Παλληξουριακός-Καλαμάτα

Πανηλειακός Πύργου-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

Παναρκαδικός-Αστέρας Βλαχιώτη

ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19

3/12/2017, 15:00 – 11/3/2018, 15:00

Αχαϊκή-Πύλος

Ζακυνθαικός-Παλληξουριακός

Λεωνίδιο-Πανηλειακός Πύργου

Καλαμάτα-Παναρκαδικός

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-ΠΑΟ Βάρδας

Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20

10/12/2017, 15:00 – 18/3/2018, 15:00

Πύλος-Παλληξουριακός

Πανηλειακός Πύργου-Αχαϊκή

Παναρκαδικός-Ζακυνθαικός

ΠΑΟ Βάρδας-Λεωνίδιο

Διαγόρας Βραχνέικων-Καλαμάτα

Αστέρας Βλαχιώτη-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21

17/12/2017, 15:00 – 24/3/2018, 15:00

Πανηλειακός Πύργου-Πύλος

Παλληξουριακός-Παναρκαδικός

Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας

Ζακυνθαικός-Διαγόρας Βραχνέικων

Λεωνίδιο-Αστέρας Βλαχιώτη

Καλαμάτα-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22

7/1/2018, 15:00 – 1/4/2018, 16:00

Παναρκαδικός-Πύλος

ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός Πύργου

Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληξουριακός

Αστέρας Βλαχιώτη-Αχαϊκή

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Ζακυνθαικός

Καλαμάτα-Λεωνίδιο

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12

1/10/2017, 16:00 – 14/1/2018, 15:00

Προοδευτική-Ιωνικός Νίκαιας

Εθνικός Πειραιά-Ζευγολατιό

Πέλοπας Κιάτου-ΠΑΟ Λουτρακίου

Πανασπροπυργιακός Δόξα-Ρόδος

Κερατσίνι-Ιάλυσος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13

8/10/2017, 16:00 – 21/1/2018, 15:00

Διαγόρας Ρόδου-Προοδευτική

Ιωνικός Νίκαιας-Εθνικός Πειραιά

Ζευγολατιό-Πανασπροπυργιακός Δόξα

ΠΑΟ Λουτρακίου-Κερατσίνι

Ιάλυσος-Ρόδος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14

15/10/2017, 16:00 – 4/2/2018, 15:00

Προοδευτική-Εθνικός Πειραιά

Πέλοπας Κιάτου-Διαγόρας Ρόδου

Πανασπροπυργιακός Δόξα-Ιωνικός Νίκαιας

Ιάλυσος-Ζευγολατιό

Ρόδος-ΠΑΟ Λουτρακίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15

22/10/2017, 16:00 – 11/2/2018, 15:00

Πέλοπας Κιάτου-Προοδευτική

Εθνικός Πειραιά-Πανασπροπυργιακός Δόξα

Διαγόρας Ρόδου-Κερατσίνι

Ιωνικός Νίκαιας-Ιάλυσος

ΠΑΟ Λουτρακίου-Ζευγολατιό

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16

5/11/2017, 15:00 – 17/2/2018, 15:00

Προοδευτική-Πανασπροπυργιακός Δόξα

Κερατσίνι-Πέλοπας Κιάτου

Ιάλυσος-Εθνικός Πειραιά

Ρόδος-Διαγόρας Ρόδου

ΠΑΟ Λουτρακίου-Ιωνικός Νίκαιας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17

12/11/2017, 15:00 – 25/2/2018, 15;00

Κερατσίνι-Προοδευτική

Πανασπροπυργιακός Δόξα-Ιάλυσος

Πέλοπας Κιάτου-Ρόδος

Εθνικός Πειραιά-ΠΑΟ Λουτρακίου

Διαγόρας Ρόδου-Ζευγολατιό

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18

19/11/2017, 15:00 – 4/3/2018, 15:00

Προοδευτική-Ιάλυσος

Ρόδος-Κερατσίνι

ΠΑΟ Λουτρακίου-Πανασπροπυργιακός Δόξα

Ζευγολατιό-Πέλοπας Κιάτου

Ιωνικός Νίκαιας-Διαγόρας Ρόδου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19

3/12/2017, 15:00 – 11/3/2018, 15:00

Ρόδος-Προοδευτική

Ιάλυσος-ΠΑΟ Λουτρακίου

Κερατσίνι-Ζευγολατιό

Πέλοπας Κιάτου-Ιωνικός Νίκαιας

Εθνικός Πειραιά-Διαγόρας Ρόδου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20

10/12/2017, 15:00 – 18/3/2018, 15:00

Προοδευτική-ΠΑΟ Λουτρακίου

Ζευγολατιό-Ρόδος

Ιωνικός Νίκαιας-Κερατσίνι

Διαγόρας Ρόδου-Πανασπροπυργιακός Δόξα

Εθνικός Πειραιά-Πέλοπας Κιάτου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21

17/12/2017, 15:00 – 24/3/2018, 15:00

Ζευγολατιό-Προοδευτική

Ρόδος-Ιωνικός Νίκαιας

Ιάλυσος-Διαγόρας Ρόδου

Κερατσίνι-Εθνικός Πειραιά

Πανασπροπυργιακός Δόξα-Πέλοπας Κιάτου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22

7/1/2018, 15:00 – 1/4/2018, 16:00

Ιωνικός Νίκαιας-Ζευγολατιό

Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Λουτρακίου

Εθνικός Πειραιά-Ρόδος

Πέλοπας Κιάτου-Ιάλυσος

Πανασπροπυργιακός Δόξα-Κερατσίνι

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12

1/10/2017, 16:00 – 14/1/2018, 15:00

Αήττητος Σπάτων-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

Πανθηραϊκός-Ερμής Κιβερίου

Παναργειακός-Χαλκίδα

Ταμυναϊκός-Τρίγλια Ραφήνας

Αιολικός-Ερμιονίδα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13

8/10/2017, 16:00 – 21/1/2018, 15:00

Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων

Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Πανθηραϊκός

Ερμής Κιβερίου-Ταμυναϊκός

Χαλκίδα-Αιολικός

Ερμιονίδα-Τρίγλια Ραφήνας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14

15/10/2017, 16:00 – 4/2/2018, 15:00

Αήττητος Σπάτων-Πανθηραϊκός

Παναργειακός-Θύελλα Ραφήνας

Ταμυναϊκός-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

Ερμιονίδα-Ερμής Κιβερίου

Τρίγλια Ραφήνας-Χαλκίδα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15

22/10/2017, 16:00 – 11/2/2018, 15:00

Παναργειακός-Αήττητος Σπάτων

Πανθηραϊκός-Ταμυναϊκός

Θύελλα Ραφήνας-Αιολικός

Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Ερμιονίδα

Χαλκίδα-Ερμής Κιβερίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16

5/11/2017, 15:00 – 17/2/2018, 15:00

Αήττητος Σπάτων-Ταμυναϊκός

Αιολικός-Παναργειακός

Ερμιονίδα-Πανθηραϊκός

Τρίγλια Ραφήνας-Θύελλα Ραφήνας

Χαλκίδα-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17

12/11/2017, 15:00 – 25/2/2018, 15;00

Αιολικός-Αήττητος Σπάτων

Ταμυναϊκός-Ερμιονίδα

Παναργειακός-Τρίγλια Ραφήνας

Πανθηραϊκός-Χαλκίδα

Θύελλα Ραφήνας-Ερμής Κιβερίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18

19/11/2017, 15:00 – 4/3/2018, 15:00

Αήττητος Σπάτων-Ερμιονίδα

Τρίγλια Ραφήνας-Αιολικός

Χαλκίδα-Ταμυναϊκός

Ερμής Κιβερίου-Παναργειακός

Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Θύελλα Ραφήνας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19

3/12/2017, 15:00 – 11/3/2018, 15:00

Τρίγλια Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων

Ερμιονίδα-Χαλκίδα

Αιολικός-Ερμής Κιβερίου

Παναργειακός-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

Πανθηραϊκός-Θύελλα Ραφήνας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20

10/12/2017, 15:00 – 18/3/2018, 15:00

Αήττητος Σπάτων-Χαλκίδα

Ερμής Κιβερίου-Τρίγλια Ραφήνας

Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Αιολικός

Θύελλα Ραφήνας-Ταμυναϊκός

Πανθηραϊκός-Παναργειακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21

17/12/2017, 15:00 – 24/3/2018, 15:00

Ερμής Κιβερίου-Αήττητος Σπάτων

Τρίγλια Ραφήνας-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

Ερμιονίδα-Θύελλα Ραφήνας

Αιολικός-Πανθηραϊκός

Ταμυναϊκός-Παναργειακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22

7/1/2018, 15:00 – 1/4/2018, 16:00

Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Ερμής Κιβερίου

Θύελλα Ραφήνας-Χαλκίδα

Πανθηραϊκός-Τρίγλια Ραφήνας

Παναργειακός-Ερμιονίδα

Ταμυναϊκός-Αιολικός

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12

1/10/2017, 16:00 – 14/1/2018, 15:00

Ηρόδοτος-Ιεράπετρα

Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μυλοποτάμου

Ερμής Ζωνιανών-Ατσαλένιος

Παλαιόχωρα-Κηφσιά

Αιγάλεω-Φωστήρας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13

8/10/2017, 16:00 – 21/1/2018, 15:00

Ηλυσιακός-Ηρόδοτος

Ιεράπετρα-Άγιος Ιερόθεος

ΑΕ Μυλοποτάμου-Παλαιόχωρα

Ατσαλένιος-Αιγάλεω

Φωστήρας-Κηφσιά

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14

15/10/2017, 16:00 – 4/2/2018, 15:00

Ηρόδοτος-Άγιος Ιερόθεος

Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός

Παλαιόχωρα-Ιεράπετρα

Φωστήρας-ΑΕ Μυλοποτάμου

Κηφσιά-Ατσαλένιος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15

22/10/2017, 16:00 – 11/2/2018, 15:00

Ερμής Ζωνιανών-Ηρόδοτος

Άγιος Ιερόθεος-Παλαιόχωρα

Ηλυσιακός-Αιγάλεω

Ιεράπετρα-Φωστήρας

Ατσαλένιος-ΑΕ Μυλοποτάμου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16

5/11/2017, 15:00 – 17/2/2018, 15:00

Ηρόδοτος-Παλαιόχωρα

Αιγάλεω-Ερμής Ζωνιανών

Φωστήρας-Άγιος Ιερόθεος

Κηφσιά-Ηλυσιακός

Ατσαλένιος-Ιεράπετρα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17

12/11/2017, 15:00 – 25/2/2018, 15;00

Αιγάλεω-Ηρόδοτος

Παλαιόχωρα-Φωστήρας

Ερμής Ζωνιανών-Κηφσιά

Άγιος Ιερόθεος-Ατσαλένιος

Ηλυσιακός-ΑΕ Μυλοποτάμου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18

19/11/2017, 15:00 – 4/3/2018, 15:00

Ηρόδοτος-Φωστήρας

Κηφσιά-Αιγάλεω

Ατσαλένιος-Παλαιόχωρα

ΑΕ Μυλοποτάμου-Ερμής Ζωνιανών

Ιεράπετρα-Ηλυσιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19

3/12/2017, 15:00 – 11/3/2018, 15:00

Κηφσιά-Ηρόδοτος

Φωστήρας-Ατσαλένιος

Αιγάλεω-ΑΕ Μυλοποτάμου

Ερμής Ζωνιανών-Ιεράπετρα

Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20

10/12/2017, 15:00 – 18/3/2018, 15:00

Ηρόδοτος-Ατσαλένιος

ΑΕ Μυλοποτάμου-Κηφσιά

Ιεράπετρα-Αιγάλεω

Ηλυσιακός-Παλαιόχωρα

Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Ζωνιανών

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21

17/12/2017, 15:00 – 24/3/2018, 15:00

ΑΕ Μυλοποτάμου-Ηρόδοτος

Κηφσιά-Ιεράπετρα

Φωστήρας-Ηλυσιακός

Αιγάλεω-Άγιος Ιερόθεος

Παλαιόχωρα-Ερμής Ζωνιανών

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22

7/1/2018, 15:00 – 1/4/2018, 16:00

Ιεράπετρα-ΑΕ Μυλοποτάμου

Ηλυσιακός-Ατσαλένιος

Άγιος Ιερόθεος-Κηφσιά

Ερμής Ζωνιανών-Φωστήρας

Παλαιόχωρα-Αιγάλεω

 

*Η Επιτροπή Διοργανώσεων σε συνεδρίασή της έκανε αποδεκτά τα αιτήματα συμμετοχής των σωματείων ΑΕΠ Ηρακλής και ΑΕ Καρίτσας, τα οποία τοποθέτησε στον 2ο όμιλο, καθώς και το αίτημα αποχώρησης του σωματείου Ποσειδών Νέων Πόρων, που επίσης είχε τοποθετηθεί στον 2ο όμιλο της διοργάνωσης. 

**Υπενθυμίζεται ότι από κάθε όμιλο τα σωματεία υποβιβάζονται ως ακολούθως: 

1ος Όμιλος: υποβιβάζονται 5 σωματεία

2ος Όμιλος: υποβιβάζονται 7 σωματεία

3ος Όμιλος: υποβιβάζονται 6 σωματεία

4ος Όμιλος: υποβιβάζονται 6 σωματεία

5ος Όμιλος: υποβιβάζονται 5 σωματεία

6ος Όμιλος: υποβιβάζονται 4 σωματεία

7ος Όμιλος: υποβιβάζονται 4 σωματεία

8ος Όμιλος: υποβιβάζονται 4 σωματεία

Φώτης Κατσούφης

Στείλτε μας το ρεπορτάζ της ομάδας σας, στα e-mail:

info.abolagr@gmail.com

info@abola.gr

palai1974@gmail.com  |  kafotis@yahoo.gr

Περισσότερες δηλώσεις παικτών - προπονητών - προέδρων - παραγόντων αλλά και φάσεις - γκολ των αγώνων, μέσα από την κάμερα του Abola.gr, θα βρείτε στο κανάλι μας "Abola Sport" στο Youtube.

Γίνετε και εσείς συνδρομητές μας (εγγραφή - subscribe), για να μη χάνετε καμία ανάρτηση από την αγαπημένη σας ομάδα και όχι μόνο!

 

Άμεση επικοινωνία, για να βιντεοσκοπήσουμε και τη δική σας ομάδα:

⚽ 6976 697 103 - Ρένος Γιαμπουράς 

  1. Ροή
  2. Δημοφιλή
  3. Τάσεις

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

« Δεκέμβριος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

YOUTUBE CHANNEL ABOLA

FACEBOOK PAGE ABOLA