Οι διαιτητές στον 4ο και 3ο όμιλο της Γ' Εθνικής

Ιαν 11, 2017

Οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα ματς της 15ης αγωνιστικής στον 4ο και 3ο όμιλο της Γ' Εθνικής είναι οι εξής;

 

4ος όμιλος

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ: Κουκούλας, Καρμίρης-Πρέντζας (Λέσβου, Λέσβου-Δυτικής Αττικής)

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ: Αντωνίου, Βιντσετζάτος-Καλλής (Ανατολικής Αττικής)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ: Μανούρας Χρ., Λεωνίδας-Μανουράς Ν. (Τρικάλων)

ΙΝΚΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ: Κουναλάκης, Δασκαλάκης-Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

ΡΟΔΟΣ-ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ: Ευθυμίου, Βασιλάκης-Σταυρόγλου (Αθηνών)

ΕΘΝΙΚΟΣ-ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Ξηρογιάννης, Δέλλης-Κορακιανίτης (Βοιωτίας)

ΠΟΑ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Τσαγκαράκης, Αναστασάκης-Μαρνέζος (Χανίων)

 

3ος όμιλος

ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ-ΑΧΑΪΚΗ: Χαραλαμπάκης, Βαξαβανέλης-Γιαννόπουλος (Ηρακλείου, Αθηνών-Αθηνών)

ΘΗΒΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ: Ιωαννίδης, Μπουμπογιατζόγλου-Βογιατζιδάκη (Πειραιά)

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ (13.00): Ρούσσος, Μπουρτζοβίτης-Σπηλιώτης (Κορινθίας)

ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Μιάρης, Πολυχρονιάδης-Οικονόμου (Δωδεκάνησου, Δυτικής Αττικής-Δυτικής Αττικής)

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Σπηλιωτόπουλος, Νούλας-Βασιλόπουλος (Αχαϊας)

ΧΑΛΚΙΔΑ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Γαλάνης, Νιδριώτης-Γκόντα (Ανατολικης Αττικής)

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ: Μαρκαντωνάτος, Καραλής-Λάττας (Ηλείας)

 

Φώτης Κατσούφης

Στείλτε μας το ρεπορτάζ της ομάδας σας, στα e-mail:

info.abolagr@gmail.com

info@abola.gr

palai1974@gmail.com  |  kafotis@yahoo.gr

Περισσότερες δηλώσεις παικτών - προπονητών - προέδρων - παραγόντων αλλά και φάσεις - γκολ των αγώνων, μέσα από την κάμερα του Abola.gr, θα βρείτε στο κανάλι μας "Abola Sport" στο Youtube.

Γίνετε και εσείς συνδρομητές μας (εγγραφή - subscribe), για να μη χάνετε καμία ανάρτηση από την αγαπημένη σας ομάδα και όχι μόνο!

 

Άμεση επικοινωνία, για να βιντεοσκοπήσουμε και τη δική σας ομάδα:

⚽ 6976 697 103 - Ρένος Γιαμπουράς 

  1. Popular
  2. Trending

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

« Φεβρουάριος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ