Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην Γ' Εθνική-Έξι ματς θα γίνουν το Σάββατο (9/12)

Τετάρτη, 06 Δεκεμβρίου 2017 20:04

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην Γ' Εθνική θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

1ος όμιλος

ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ

Κιγιτζή, Γκιόση-Δανδαλίδης (Θράκης)

 

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΗΝΥΤΩΝ

Στόλης, Καμπούρης-Αναστασιάδης (Σερρών)

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Δραγάτης, Σκούτας-Κώστογλου (Χαλκιδικής)

 

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

Κακουλίδης (Θράκης), Κούλα-Εμίν Κεχαγιά (Ξάνθης)

 

ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

Πουλικίδης (Δράμας), Λάζαρης-Μηδαναδάκης (Καβάλας)

 

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ

Φωτιάς, Κεσίσογλου-Δεμερτζής Γ. (Πέλλας)

2ος όμιλος

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Δραγούσης, Κωτούλας-Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

 

ΝΑΟΥΣΑ – ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

Παλιούρας, Τυριακίδης-Σιανίδης (Μακεδονίας)

 

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Μιχούλιας, Χατζηδήμογλου-Μιχλατίδης (Μακεδονίας)

 

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

Τσιοφλίκη, Νάκας-Δεδικούσης (Λάρισας)

 

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Κοτσάνης, Ραβικάλης-Οικονομίδης (Δράμας)

 

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ

Πολυχρόνης, Μηνούδης (Πιερίας)-Καλορογιάννης (Κυκλάδων)

 

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

Θεοχάρης, Αναστασίου-Σφυρής (Θεσσαλίας)

3ος όμιλος

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ

Ζαμπαλάς, Κόλλιας-Καραλής (Ηπείρου)

 

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ

Μπαίλης, Κωνσταντίνου-Τσόγκας (Πρέβεζας)

 

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Παναγιωτόπουλος, Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας)-Λιακώνης (Πειραιά)

 

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ - ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

Κωστούλας (Άρτας), Μωυσιάδης Θ.-Θανασιάς (Ηπείρου)

 

ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ

Τσέτσιλας, Μωυσιάδης Β.-Στεφούλης (Γρεβενών)

 

ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

Γιούργας, Σκορδίλης-Μιχαλάς (Κέρκυρας)

 

4ος όμιλος

 

ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ - ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Καλαντζής (Θεσσαλίας), Καραγιάννης-Πατέτσος (Λάρισας)

 

ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

Παπακωνσταντίνου, Καραγιάννης-Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

 

ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ

Καλαζής, Κοκαρίδας-Κολιάκος (Αθηνών)

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ - ΘΗΒΑ

Χρονάς, Βασιλόπουλος-Ζούλης (Αχαΐας)

 

ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ - ΑΠΟΚ ΒΕΛΟΥΧΙ

Παυλίδης, Γιάντσης-Χριστοδούλου (Ημαθίας)

 

ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Μάντζιος, Κοττορός-Αντωνίου (Ηπείρου)

5ος όμιλος

 

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

Σταυρόπουλος, Λιάπης-Καραμέρος (Ηλείας)

 

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΧΑΪΚΗ

Αγγελάκος, Κύριος-Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας)

 

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ

Γιαννόπουλος, Καρβούνης-Γκούμας (Μεσσηνίας)

 

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ

Κουφογιάννης, Χλεμπογιάννης-Τσιπούρας (Φωκίδας)

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Ρατσιάτος, Νενεκούμης-Λέκκας (Αργολίδας)

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

Μανούχος (Αργολίδας), Γκότσης-Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

6ος όμιλος

 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

Μανούρας Χρ., Μανούρας Ν. (Τρικάλων), Πετρίδης (Χίου)

 

ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ - ΡΟΔΟΣ

Πουλημάς (Κέρκυρας), Καραθανάσης-Βιντσεντζάτος (Ανατ. Αττικής)

 

ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Καρυοφύλλης, Κορώνας-Κεφαλιάκος (Περαιά)

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ

Μπαλαδάς, Χατζηβασιλείου-Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

 

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ

Μπαϊρακτάρης, Τσολακίδης-Σταυρόγλου (Αθηνών)

7ος όμιλος

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ

Κουκούλας (Λέσβου), Λυμπερόπουλος-Δέτση (Αθηνών)

 

ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

Κουτσαναστάσης, Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)-Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ

Αντωνίου, Κορτέσης-Νικολάου (Αθηνών)

 

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Φαρμάκης-Βαλκάνος (Δυτ. Αττικής)

 

ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

Πουλόπουλος (Πειραιά), Καραγιαννίδης-Μητράκος (Αθηνών)

 

8ος όμιλος

ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

Φουκάκης, Τρουλινός-Μαυρουδής (Ηρακλείου)

 

ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ

Πουματζίδης, Μαρνέζος-Κομισοπούλου (Χανίων)

 

ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ

Ρούτσης (Κορινθίας), Γαρεφαλάκης-Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

 

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ

Αντωνίου, Μάναλης (Ανατ. Αττικής)-Πλάκας (Δυτ. Αττικής)

 

AΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Καντανολέων (Δυτ. Αττικής), Σοφιάς (Ανατ. Αττικής)

 

Σχετικά με τις αλλαγές στο πρόγραμμα της αγωνιστικής έξι ματς θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο.

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου:

 

1ος όμιλος (15:00): Απόλλων Παραλιμνίου-Μ. Αλέξ. Ξηροποτάμου

 

2ος όμιλος (15:00): ΑΠΕ Λαγκαδά-Άρης Παλαιοχωρίου, Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός, Ηρακλής-Φίλιππος Αλεξάνδρειας, Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός

 

4ος όμιλος (15:00): ΝΠΣ Βόλος-ΑΠΟΚ Βελούχι

 

 

Φώτης Κατσούφης

Στείλτε μας το ρεπορτάζ της ομάδας σας, στα e-mail:

info.abolagr@gmail.com

info@abola.gr

palai1974@gmail.com  |  kafotis@yahoo.gr

Περισσότερες δηλώσεις παικτών - προπονητών - προέδρων - παραγόντων αλλά και φάσεις - γκολ των αγώνων, μέσα από την κάμερα του Abola.gr, θα βρείτε στο κανάλι μας "Abola Sport" στο Youtube.

Γίνετε και εσείς συνδρομητές μας (εγγραφή - subscribe), για να μη χάνετε καμία ανάρτηση από την αγαπημένη σας ομάδα και όχι μόνο!

 

Άμεση επικοινωνία, για να βιντεοσκοπήσουμε και τη δική σας ομάδα:

⚽ 6976 697 103 - Ρένος Γιαμπουράς 

  1. Ροή
  2. Δημοφιλή
  3. Τάσεις

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

« Δεκέμβριος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

YOUTUBE CHANNEL ABOLA

FACEBOOK PAGE ABOLA