Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΑ

Τρίτη, 24 Απριλίου 2018 15:01

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/04/18 17:00    
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:00    
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 17:00    
4. ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:00    
5. ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/04/18 17:00    
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 29/04/18 17:00    
7. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:00    
8. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 17:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/04/18 17:00    
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/04/18 17:00    
11. ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00    
14. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
16. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 29/04/18 17:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
18. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00    
19. ΙΑΣΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 28/04/18 17:00    
22. ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
23. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
27. ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
28. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/04/18 17:00    
29. ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/04/18 17:00    
30. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/04/18 17:00    
31. ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/04/18 17:00    
32. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/04/18 17:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00    
34. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 28/04/18 17:00    
35. ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
36. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
38. ΒΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/04/18 17:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/04/18 10:00    
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΨ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 29/04/18 10:00    
44. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/04/18 10:00    
45. ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 10:00    
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/04/18 10:00    
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 29/04/18 17:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
49. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 10:00    
50. ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 10:00    
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/04/18 13:00    
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 29/04/18 14:00    
53. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/04/18 17:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
55. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/04/18 17:00    
56. ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/04/18 10:00    
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 10:00    
58. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 13:00    
59. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/04/18 13:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 29/04/18 10:00    
61. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/04/18 10:00    
62. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/04/18 10:00    
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/04/18 10:00    
64. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 29/04/18 10:00    
65. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/04/18 13:00

  1. Ροή
  2. Δημοφιλή
  3. Τάσεις

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

« Μάιος 2018 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

YOUTUBE CHANNEL ABOLA

FACEBOOK PAGE ABOLA